Sortiment produktů podle značek

Prodejny sítě DŮM BAREV nabízejí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.

Stěžejní nabídku tvoří kvalitní výrobky renomovaných značek Primalex, Balakryl, Johnstone’s, Severochema a Spokar. V nabídce jsou ale samozřejmě produkty i ostatních významných výrobců a dodavatelů tohoto sortimentu.

Mezi nejžádanější značky patří:

Primalex

Značka Primalex patří díky svému širokému sortimentu mezi přední značku nátěrových hmot v České republice a na Slovensku. Konkrétně se tato značka zaměřuje na malířské nátěry, omítky, a fasádní, vodou ředitelné i syntetické barvy. Značka Primalex patří do portfolia společnosti …

Balakryl

Balakryl patří v České republice mezi nejprodávanější nátěrové hmoty a ve své kategorii vodou ředitelných barev na dřevo a kovy je jedničkou na trhu.

Johnstone's

Prémiová značka barev Johnstone's náleží do portfolia společnosti PPG. Výsledkem více než 120 let zkušeností a znalostí v oboru nátěrových hmot jsou profesionální nátěrové hmoty, jimž se nic nevyrovná.

Dům barev

Privátní řada vysoce kvalitních nátěrových hmot Dům barev. Exkluzivní řada vnitřních nátěrových hmot Dům barev je určena především pro všechny řemeslníky a profesionály v oboru.

PROGold

Privátní značka prodávaná exkluzivně v sítí prodejen Dům barev. Představuje kvalitní produkty za příznivou cenu, které jsou vhodné pro kutily i profesionály. Více o značce PROGold se dozvíte zde.

Praktik

Praktická značka, která pro svou funkčnost a příznivou cenu poskytuje efektivní řešení ochrany kovu a dřeva pro profesionální malíře i domácí kutily.

Bondex

BONDEX je prémiová značka nabízející prvotřídní ochranu dřeva.

Značka BONDEX představuje více než 100 letou dánskou zkušenost zejména v oblasti ochrany a ošetření dřeva.

BONDEX je zároveň synonymem kvality, jednoduchosti a trvanlivosti. BONDEX nabízí ucelený sortiment lazur, laků, olejů, vosků, …

Vyhledání produktů - najděte si svou barvu...

Proč vybrat nás?

Proč vybrat nás?

Tel.: +420 532 193 923, +420 281 922 257, +420 281 922 264
Napište nám

PPG Deco Czech

Najděte nás na Google+

Sleva 10 %

Přihlaste se k odběru novinek a akčních nabídek
Dům barev a získejte 10% slevu na příští nákup.

REGISTRACE ODBĚRU

×

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci webu a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.

Rozumím